Bídná propagace českých hostingových firem na Twitter

Když jsem uvažoval o znovuzprovoznění cn130 jako blogu o webhostingových službách vypisoval jsem si na papírek, kde budu brát podklady pro články. Říkal jsem si, že to bude jednodušší než u 404m.com, protože ač se to nezdá dobrých informací o SEO, doménách a podnikání není moc. Zvláště u nás v České Republice.

Naproti tomu hostingových služeb máme spousty. Každou chvíli někde spadne server, hackerské útoky pěkně okoření kroniku a tiskové zprávy o koupi serveru za stovky tisíc anebo akčních superslevách by jsem snad neměl mít problém najít. Jako hlavní informační kanály jsem zvolil diskuzní fóra (webtrh, webdeal), Google news a Twitter. Fóra jsou teď polomrtvá protože jsou prázdniny v plném proudu. Navíc se Webtrh a Webdeal prolínají. Takže musím přidat RSS feed dalších. Google news je super pro zahraničí anebo velké akce. No a posledně jmenovaný Twitter, kde by jsem čekal RSS výstup všech hostingových společností je naprostá bída. @DoménovýRobot dal dohromady celkem list 32 účtů českých společností, které provozují webhosting (list je veřejný, takže kdo chce může sledovat). Ovšem to co dají dohromady za týden, zvládnou tři velké zahraniční společnosti za den.

No nedá se svítit. Když neumí hostingové společnosti propojit RSS feed s Twitter účtem musím to vymyslet jinak. Samozřejmě pokud budete mít nějaké tipy, tak dejte vědět. Chci se hlavně vyhnout Facebooku, pokud to bude možné. Ne že by jsem proti němu měl nějakou averzi, ale … no prostě, nepřijde mi jako důvěryhodný zdroj informací, ani když se jedná o oficiální stránky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

3 komentáře

    1. hexageek: 76 tweetů za celou existenci hostingu je slabota. Chce to přidat. Na druhou stranu alespoň pochvala za počet followerů. Hexageek bude v top 10.

  1. No ano i ne.. docela jsme stim experimentovali a prisli na to ze velke mnozstvi tweetu lidi otravuje a davaji unfollow. Proto se to znazime rozclenit na vice veci vcetne vlastniho kanalu na ohlasky a propagaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.