Web4U se bude stěhovat do nového datacentra

Momentálně 6tá největší hostingová společnost u nás (dle počtu hostovaných .cz domén) se bude na přelomu ledna a února 2018 stěhovat do nového datacentra. WEB4U o tom informovala své zákazníky prostřednictvím emailu.

Jako nový domov pro data svých zákazníků zvolil WEB4U datacentrum DC Tower, kde už sídlí například Active24. Provozovatelem DC Tower je společnost České Radiokomunikace. DC Tower má certifikaci ANSI-TIA942, což zhruba odpovídá TIER III. Všechna technická údržba by tak měla probíhat bez nutnosti odstávky služeb. Chlubí se například tím, že od roku 1992 neměli výpadek.

Stěhování

Co mě osobně však přijde velice důležité je, že WEB4U plánuje do DC Tower přestěhovat i své kanceláře, takže v případě technických problémů to budou mít do datového sálu kousek. Mohou tak reagovat i v nestandardních situací velice rychle, což je pro zákazníky obrovské plus.

Stěhování webhostingů a VPS proběhne na konci ledna a nemělo by dojít k žádnému výpadku. Dedikované servery se budou stěhovány v nočních hodinách, aby odstávka služeb měla co možná nejmenší dopad na služby zákazníků. Vše proběhne v několika fázích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.