Jak získat jednorázový 75% slevový kupón u WEDOS

Sdílení informací je základ internetu 🙂 Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

WEDOS je proslulý svými slevovými kupóny, díky kterým si můžete vyzkoušet jeho služby na první rok téměř zdarma. Pár zajímavých slevových kupónů najdete i zde. Velké slevy jsou však většinou záležitostí jen několika dnů popřípadě i hodin, takže člověk musí nonstop sledovat sociální sítě anebo odebírat pravidelný newsletter. Dneska vám ale ukážu jak si můžete nechat vygenerovat svůj vlastní 75% slevový kupón s platností sedm dnů na nový NoLimit.

Tento rok se rozhodl WEDOS podpořit mladé sportovce a rozdat celkem 200 sad profesionálních sportovních dresů. O tom, kdo je získá rozhodne veřejné hlasování na dresy.wedos.com. Celá soutěž je rozdělena na soutěžní kola. Každé kolo trvá 15 dní a dres získá prvních 10 klubů. Výjimkou bylo první kolo, kde bylo 20 vítězů. Takže nás včetně toho čeká zřejmě ještě 18 soutěžních kol.

A teď k samotnému slevovému kupónu. Pokud dáte některému z klubů hlas, tak je vám vygenerován 75% slevový kupón na nový NoLimit.

soutez-o-dresy-wedos
A takto vypadá 75% slevový kupón, který získáte na pár kliků.

 

Pro hlasování je nutné se přihlásit. Hlasovat jde jen jednou za soutěžní kolo, ale vzhledem k tomu, že jich bude ještě dalších 17, tak příležitostí je dost 😉

Závěr

Btw. všimli jste si jak je všechno moderní (vzdušný design, hamburger menu), krásně responzivní a rychle se aktualizuje při každé změně? Celkem rozdíl oproti hosting.wedos.com.


Sdílení informací je základ internetu 🙂 Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

2 komentáře: „Jak získat jednorázový 75% slevový kupón u WEDOS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *