Wedos spustil veřejné testování VPS SSD 2.0

Sdílení informací je základ internetu 🙂 Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Wedos provozuje 6,5 tisíc aktivních VPS (více jak polovina jsou VPS SSD). Rozhodně patří mezi největší poskytovatele této služby v Česku. Několik posledních měsíců se na sociálních sítích objevují informace, že plánuje spustit novou verzi služby s názvem VPS SSD 2.0. Má jet na serverových skříních HP Moonshot s koncentrovaným výkonem 720 vláken 3,8 GHz CPU, 2880 GB RAM a 90 TB disků, které budou v novém datacentru chlazeny olejem. Zní to trochu sci-fi, ale „olejové datacentrum“ se dokončuje a HP Moonshoty za desítky milionů už mají v serverovně prvního datacentra.

Navíc 24. dubna 2017 rozjeli veřejné testování…

Veřejné testování

Veřejných testování bude zřejmě více. První vlna začala toto pondělí a případní zájemci dostanou k dispozici 100 GB SSD, 2 CPU a 15 GB RAM na 14 dní. Wedos za to chce poslat report a průběžně informovat o případných chybách. Každý zájemce se může hlásit na emailu sales@wedos.com. Stačí napsat co hodlá na VPS testovat. Následně obdrží přihlašovací údaje. První testovací vlna potrvá 14 dní (do 8.5.2017).

Jak to zatím vypadá

Testování probíhá v úplně nové administraci, která je hezké a responzivní. Najdete v ní spousta grafů a ukazatelů. Vše se aktualizuje v reálném čase.

Administrace Wedos VPS 2.0

V nové administraci je i VNC přímo v prohlížeči. Takže k VPS se můžete připojit odkudkoliv jen je nutné si u vytvořeného VPS nastavit heslo. Po vytvoření se dá k VPS připojit jen přes veřejný SSH klíč.

Rozhraní se dá předpnout i do módu advanced, kde už je vidět že se připravuje skutečný cloud. Šablony pro VPS, routery a služby, vlastní ISO, virtuální sítě, dokonce i grafický náčrt topologie sítě atd.

Závěr

Vypadá to, že VPS SSD 2.0 i Wedos Cloud jsou blízko. Teď by to ještě chtělo slibována WMS pro nás, kdo s VPS neumí 🙂


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílení informací je základ internetu 🙂 Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *