Affiliate program pro bio potraviny

Dneska mi došel informační email ze systému webexsys, o kterém jsem psal v jednom z předchozích článků. Právě přidali do svého repertoáru eshop s biopotravinami. Provize je nastavená na solidních 9%. K dispozici je samozřejmě i XML výstup. Jak to vypadá tak majitel systému opravdu nehodlá usnout na vavřínech a jak slíbil tak se i stará o růst celého systému. Díky podle mě velice dobře zvolené provizní strategii rozjíždí jednu zajímavou akci za druhou. V únoru je to pro nejlepšího affilaťáka v oboru letenek, právě jedna letenka zdarma. Pro březen se zase plánuje dočasné zvýšení provize o 5% v celém systému a prý se máme na co těšit, tak uvidíme.

Mimochodem pokud máte se systémem nějaké zkušenosti ať už pozitivní nebo negativní, hoďte je prosím do diskuze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

5 komentářů

 1. Vubec se mi nelibi registrace.

  U nekolika naprosto bezvyznamnych udaju (telefon, cislo uctu) je napsano, ze jsou „Neverejne“. U osobnich udaju (rodne cislo) je jen hvezdicka, tzn. povinne pole. Toto opravdu nechapu. Cislo uctu je neco supertajneho (je neverejne) a naopak rodne cislo (a adresa) je verejny udaj?

  Proboha, to pusobi strasne. Je to duvod, proc jsem se nezaregistroval. Davat nekam udaje jako je adresa, jmeno zaroven s rodnym cislem jeste s pocitem, ze je to do nejakeho verejneho katalogu rodnych cisel, to se mi fakt nechce. Mozna je to trik a zadani fake udaje povede k nevyplaceni provize, zeano..

  Pokud to mysli s tim projektem seriozne, pak nechapu, ze si takto kazi povest naprosto amaterskym pristupem k registracnimu procesu = k tomu prvnimu, co partner vidi.

 2. Ahoj, systém je dosť zaujímavý. Chcel by som pre svoj shop spustiť affil a takéto riešenie cez dáku firmu sa mi páči. Nevedeli by ste niekto o podobnom systéme na Slovensku ?

  1. easton18: napiš majiteli. Pokud vím tak implementace jejich systému je jednodušší než vlastní řešení s tím, že se o všechno postará.

 3. Určite admina kontaktujem, a však chcel som skôr podobný systém na Slovensku, kvôli zázemiu webmastrov, aby som si nemusel hľadať sám partnerov. Zatial diky za info

 4. U údajů jako je telefon a číslo účtu je napsáno neveřejné, aby neměli uživatelé obavu, že je bude terorizovat někdo „duševně nemocný“.

  Rodné číslo, poklad o kterém všechy přesvědčuje ÚOOÚ, nemá cenu ani toho algoritmu, jenž je ověřuje, ale pro Vaši klidnou duši, Vaše RČ dostatečné chrání Zákon č. 101/2000 Sb., a dalších asi 150 000 (+/- autobus) databází, do kterých jste jej za posledních 20 let nahlásil a ani o tom nevěděl.

  Bohužel s fejkem, který povede k nevyplacení provize máte částečně pravdu, ale s dotazem, proč to tak je, se prosím obraťte na Finanční úřad. Jistě Vám rádi vysvětlí k čemu jim RČ slouží.

  Chápu, že masáž graficky dokonalých portálů může někoho odradit, ale primárním cílem systému je poskytnutí partnerského programu eshopům a možnosti výdělku majitelům různých webů, ambice na cenu grrafika roku rozhodně nemá. Je to jako by jste vyčítal Ferarri, že naní kam složit kočárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.