Prázdninová aktivita hostingových společností v ČR

Ačkoliv se toho na twitter kanálech českých hostingů moc neděje, je zajímavé to sledovat. Někdo se chlubí, jiní nabízí slevy. V porovnání se zahraničím, se ale naší webhosteři rozhodně mají co dohánět.

Český hosting se pochlubil slevou 50% u managed virtuálního serveru pro první rok, což je rozhodně hezká sleva.

Společnost Forpsi vydala nový rádiový reklamní spot. No v rádiu se mezi ostatními reklamami rozhodně neztratí. Originalita nechybí.

O viditelnost Wedos se postarala jejich akce s prodejem akcii. Zvláště na webtrhu se to probírá více než je zdrávo. Zákazníky stále získává pomocí slevových akcí a soutěžemi. Minulý měsíc se hrálo o notebook fujitsu.

VSHosting se na twitter pochlubil vytvořením peeringu s globálním americkým operátorem Hurricane Electric. Dále se pochlubil novým klientem Century21.

hostingBB má také na léto připravenou slevu a to až 30%. Stačí zadat slevový kód „leto“.

Ebola.cz se pustila do osvěty nejen svých zákazníků. Bojovat s viry, které odesílají spam se musí i dnes.
Viz. článek Posílá vám ebola.cz podivné emaily? Nastal čas změnit heslo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

6 komentářů

 1. Myslím, že to nie je až tak hrozne zlé s tými hostingovými spoločnosťami u Vás v ČR. Popravde mám ďaleko radšej SK a CZ webhostingy ako zahraničné. Čo sa týka marketingu, tak asi top upselling marketing má Godaddy. Tí to vnucujú viac ako otravné pop up okná v prehliadači. Od nich sa máme v tomto asi všetci čo učiť.

 2. Nechápu Český Hosting s jeho VPS, proč je nabízejí managed?
  1. je to logicky stojí víc času a úsilí
  2. člověk tam nemá root, takže cokoliv co chce změnit musí řešit s podporou Českého hostingu, nevím komu to vyhovuje, ale mě ne!

 3. Martin: je to trošku jinak:
  1. Možná správa, ale jen v některých případech. Ale zase nemusíme řešit, zda někdo na serveru neprovozuje něco nekalého, že si někdo server nějakým „odborným“ zásahem znefunkčnil apod…
  2. To platí pouze v případě, že uživatel potřebuje něco nestandardního, což je málokdy (a obvykle jednorázově). Běžná nastavení si uživatelé provádějí sami přes webové rozhraní klientské sekce, stejně jako na sdíleném hostingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.